KONST / Litografier / Färglitografi 12948095
nr 1294 8095
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Komposition, ej numrerad, Signerad i tryckplåt. Motivet: 16x20 cm
Utrop:
500 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:52:53
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson